Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

 Międzynarodowy koncern Simoldes Plasticos jest liderem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Główne zadania na stanowisku:

  • Poszukiwanie dostawców i podwykonawców
  • Negocjacje warunków zakupu
  • Weryfikacja umów
  • Analiza i wyciąganie wniosków na podstawie zgromadzonych danych
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi w zakresie realizacji bieżących potrzeb zakupowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętności pracy z arkuszami kalulacyjnymi na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Programy rozwojowe

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjnych) klikając przycisk Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy