Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów (K/M)

MONDI KRAPKOWICE SP. Z O.O.

  • Opolska 103, Krapkowice
    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Opolska 103

Krapkowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań zakupowych wynikających ze strategii zakupowej firmy

  • optymalizacja budżetu zakupowego

  • kontrola poprawności realizacji zamówień i terminowości dostaw

  • utrzymywanie trwałych i poprawnych relacji z dostawcami

  • optymalizacja kosztów, kontrola zgodności faktur z zamówieniami

  • poszukiwanie i wybór alternatywnych dostawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja czasu pracy

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne szkolenia

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy