Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów (k/m)

CEDC International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zapytań ofertowych, prowadzenie przetargów i negocjacji zakupowych

  • negocjacje, analiza i kontrola umów zawieranych z klientami zewnętrznymi

  • współpraca i wyszukiwanie nowych dostawców z uwzględnienie kryteriów zarówno cenowych jak i jakościowych

  • kontrola obiegu dokumentów oraz procesowanie wybranych zamówień w SAP

  • poszukiwanie rozwiązań poprawiających procesy zakupowe

  • współpraca przy wprowadzaniu projektów oszczędnościowych

  • wsparcie i kontrola klientów wewnętrznych w procesach zakupów pośrednich

  • tworzenie, aktualizowanie bazy preferowanych dostawców, tworzenie raportów dostawców

  • wsparcie Działu Zakupów w bieżących pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • wysokie zdolności analityczne i negocjacyjne

  • ukończone studia wyższe

  • praca z dużą ilością danych jednocześnie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point

  • innowacyjne nastawienie do pracy

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego min. B2

  • doświadczenie w Dziale Zakupów

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szeroki zakres szkoleń

  • narzędzia pracy (laptop i telefon)

  • zdalny onboarding

  • konkursy pracownicze

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Przewiń do profilu firmy