Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

 Praca w biurze?       Kontakt z ludźmi?    Wyzwania?     Rozwój i nauka?

Jeśli to Twoje priorytety, koniecznie wypełnij formularz rekrutacyjny na stanowisko:

Cele i rezultaty na stanowisku

  • Zapewnienie dostępności oferowanego towaru
  • Optymalizowanie poziomu zapasów
  • Obniżanie cen i kosztów zakupu towaru

Zadania

  • Poszukiwanie i kontakt z obecnymi i nowymi dostawców
  • Ustalanie warunków współpracy w dostawcami
  • Przygotowywanie analiz potencjału rynku na dany asortyment
  • Śledzenie trendów rynkowych
  • Monitorowanie sprzedaży i poziomu zapasów
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży i zapotrzebowania
  • Prowadzenie spotkań i rozmów telefonicznych z dostawcami
  • Współtworzenie strategii i polityki zakupowej
  • Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – 13 lat na rynku i ciągłego rozwoju
  • Możliwość rozwoju i awansu – dostęp do ciekawych szkoleń oraz udział w rozwoju firmy w kolejnych latach
  • Wynagrodzenie w zakresie 3500 – 4500 zł „na rękę” w zależności od doświadczenia i potwierdzonych rezultatów + premie i bonusy
  • Dużą samodzielność w realizowaniu zadań i projektów
  • Unikalną atmosferę będącą połączeniem przyjaznego nastawienie do siebie z jednoczesnym ciągłym nastawieniem na rozwój – wspieramy się nawzajem i motywujemy do osiągania lepszych rezultatów

Oczekiwania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zapraszamy również osoby z doświadczeniem na takich stanowiskach jak: spedytor, handlowiec
  • Dążenie do celu, zdecydowanie w działaniu
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Dobra znajomość Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie komunikacji e-mailowej oraz sporadycznie kontakt telefoniczny
  • Chęć do rozwoju i ciągłej nauki

Serdecznie zapraszam do udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy