Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Marflex M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.O firmie

  • Karczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o jest jedną z wiodących firm produkcyjnych dostarczających na rynek polski oraz europejski wysokiej jakości folię stretch oraz paski typu PP i PET.
Firma należy do międzynarodowego koncernu Maillis Group, działającego na kilkunastu rynkach, docierając do Klientów na całym świecie, zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie końcowego pakowania produktów dla wszystkich gałęzi przemysłu.
MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o to organizacja dająca możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz realne warunki rozwoju niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Jeśli lubisz wyzwania, szukasz ciekawej i stabilnej pracy, bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz lubisz pracować w miłej atmosferze to dołącz do NAS!

W związku z ciągłym rozwojem aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. ZakupówNumer ref.: SZ/P/072020

Ogólny cel roli:

Zakup towarów handlowych w celu zapewnienia potrzeb operacyjnych firmy oraz ciągłości dostaw z uwzględnieniem ceny i jakości towaru.

Kluczowe Obowiązki:

  • Opracowanie i autoryzacja zamówień zakupowych zgodnie z polityką i procedurami firmy,
  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z nowymi oraz obecnymi dostawcami,
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami w celu uzyskania najlepszych cen,
  • Aktualizacja i kontrola zapasów w celu utrzymania ich na odpowiednim poziomie,
  • Organizacja transportu towarów oraz śledzenie zamówień, w celu zapewnienia terminowej dostawy przesyłek krajowych i międzynarodowych,
  • Ocena jakości otrzymanych towarów i zgłaszanie wszelkich rozbieżności do dostawców i kierownictwa,
  • Analizy i porównania kosztów,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień w zakresie realizowanych zadań,
  • Rejestracja danych w systemie SAP,

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2 – warunek konieczny
  • Dobra znajomość programów MS Office, w szczególności programu Excel
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz  łatwość nawiązywania i budowania relacji
  • Skrupulatność, rzetelność oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Otwartość na okazjonalne biznesowe podróże krajowe oraz zagraniczne
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Niezbędne szkolenia oraz wsparcie podczas wdrożenia
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover finansowaną przez Pracodawcę
  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny
  • Owocowe poniedziałki
  • Miłą atmosferę pracy

Informujemy, że w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego będziemy przetwarzać dane osobowe.

Administratorem danych jest firma Marflex – M.J. Maillis Poland Spółka z o.o. z siedzibą w 05-480 Karczew przy ul. Przemysłowej 4.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Marflex – M.J. Maillis Poland Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Administrator będzie przekazywał Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do realizacji celu przez 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Marflex – M.J. Maillis Poland Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy od momentu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego”

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca @maillis.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), w tym przekazane w treści CV oraz w odpowiedzi na ogłoszenie, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Twoja zgoda na przetwarzanie Dodatkowych Danych Osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy