Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie zamówień i analiza warunków handlowych,

  • przestrzeganie procedur obiegu dokumentów, kart akceptacji itp.,

  • uzgodnienia warunków handlowych, ich analiza merytoryczna, ocena ryzyka,

  • proponowanie adekwatnych rozwiązań,

  • nadzór nad prawidłowością zakupów zgodnie z polityką spółki i obowiązującymi procedurami,

  • negocjacje handlowe,

  • raportowanie wykonywanych czynności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowanie wykształcenie techniczne),

  • doświadczenie zawodowe w zakresie zakupu stali, urządzeń i usług,

  • znajomość języka angielskiego (mile widziane),

  • sumienność i merytoryczne podejście do zadań, umiejętność pracy w stresie pod presją czasu,

  • umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Wiodącą działalnością spółki jest projektowanie i produkcja urządzeń dla rynku energetycznego, a także montaż i utrzymanie w ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych, w tym bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne zarówno w Polsce, jak i na świecie.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.remak.com.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy