Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska
    należy do grupy

    IFA Holding GmbH,

    jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

    Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

    Jako IFA Holding GmbH prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice), Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Rozwijaj z nami automotive!

    Oferujemy:

    • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym (samodzielnym) stanowisku w branży motoryzacyjnej
    • umiejętności zarządzania panelem dostawców, umiejętności negocjacji
    • gotowości do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • znajomości VDA
    • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
    • znajomość SAP mile widziana

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • analizy aktualnie istniejących umów oraz negocjowanie umów z dostawcami w oparciu
      o ustalone wytyczne w grupie
    • przygotowywania analiz cenowych, także planowania, sterowania i zawierania kontraktów cenowych wg uzgodnień (na surowce, materiał, elementy itp.), pozyskiwanie i ocena ofert
    • koordynacji panelu dostawców w aspekcie bieżącej analizy wydajności dostawców, proponowanie korekt w przypadku odchyleń, wsparcie w negocjacjach z dostawcami, nadzór nad cenami komponentów w procesie ofertowania
    • rozwijania strategii zakupu dla obszaru Commodity poprzez przedstawianie pomysłów
      i rozwiązań
    • realizowania zadań związanych z zamówieniami (na całym świecie) zgodnie ze standardami firmy
    • opracowywania i wdrażania działań na rzecz obniżenia kosztów oraz współpraca
      i uzgadnianie powiązanych kwestii z pozostałymi działami spółki
    • monitorowania krajowych i zagranicznych rynków celem optymalizacji kosztów
    • oceny aktualnych dostawców w odniesieniu do zapewnienia najwyższej jakości, ceny
      i terminów dostaw (rozwijanie innowacyjności przy współpracy z działem technologicznym, jakości)
    • opracowywania zadań istotnych dla kwestii zakupu w procesie zarządzania zmianami, realizacja zamówień dla części wzorcowych i pozostałych zapotrzebowani wraz ze śledzeniem terminów zamówienia
    • nadzorowania danych referencyjnych zakupu w systemie

    CV w języku angielskim lub niemieckim proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule maila: Specjalista ds. Zakupów.

    Wysyłając niniejszą aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez IFA Powertrain Polska  Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie IFA Powertrain Polska Sp.z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U.z 2002, Nr 101, poz. 923 ze zm”. W przypadku braku niniejszej klauzuli, firma IFA Powertrain Polska, dokonuje usunięcia aplikacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.