Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. zakupów

  • Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, , opolskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do rozwijającej się organizacji i pokieruj swoim dalszym rozwojem zawodowym!

    Nr ref.: /352/06/2019/ML/41689
    Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie,
    oferujemy
    • możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w ciekawych projektach
    • długofalową współpracę
    • przyjazne środowisko pracy
    • dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków

    zadania

    • analiza umów oraz negocjowanie z dostawcami
    • przygotowywania analiz cenowych, planowania i zawierania kontraktów cenowych (na surowce, materiał, elementy itp.)
    • koordynacja panelu dostawców i analiza wydajności dostawców,
    • wsparcie w negocjacjach z dostawcami, nadzór nad cenami komponentów w procesie ofertowania
    • ralizowanie zadań związanych z zamówieniami (na całym świecie)
    • monitorowanie krajowych i zagranicznych rynków celem optymalizacji kosztów
    • pracowywanie zadań istotnych dla kwestii zakupu w procesie zarządzania zmianami, realizacja zamówień dla części wzorcowych i pozostałych zapotrzebowani wraz ze śledzeniem terminów zamówienia

    oczekujemy

    • wykształcenia wyższego
    • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym (samodzielnym) stanowisku w branży motoryzacyjnej
    • umiejętności zarządzania panelem dostawców, umiejętności negocjacji
    • gotowości do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
    • znajomość SAP mile widziana

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47