Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. zakupów

John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wiśniowa 20
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.

Wiśniowa 20

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Jesteśmy polską firmą, która od kilku lat z sukcesami  działa w branży artykułów dla zwierząt domowych. Sprzedajemy pod naszą marką karmy, przysmaki, akcesoria dla psów i kotów.

Znajdziesz nas pod adresem www.johndog.pl

Główne zadania:

  • Bieżące wsparcie pracy Kupca oraz współpraca z innymi działami
  • Bieżąca kontrola stanów i zapasów magazynowych
  • Zbieranie i monitorowanie otoczenia rynkowego, tworzenie raportów i zestawień
  • Analizowanie danych o dostawcach i wsparcie procesu ich wyboru
  • Negocjowanie promocji cenowych
  • Zarządzanie bazą dostawców oraz bazą produktów powierzonej kategorii
  • Bieżący kontakt i wsparcie przedstawicieli
  • Obsługa reklamacji po stronie dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze zakupów
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, matematyczne, zarządzanie, logistyka)
  • Dobra znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji
  • Dokładność i terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu Sage będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Podwyżki stażowe.
  • Ubezpieczenie.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne