Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

SchragO firmie

  • Konstantynów Łódzki
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zakupów oraz bieżące sporządzanie zamówień na materiały produkcyjne
  • oraz kontrola nad ich realizacją,
  • Kontakty z dostawcami,
  • Prowadzenie postępowania reklamacyjnego wobec dostawców,
  • Przyjmowanie , kontrola zamówień
  • Współudział w wyszukiwaniu nowych dostawców i negocjowaniu kontraktów,
  • Sporządzanie raportów,
  • Ścisła współpraca z działem handlowym
  • Optymalizowanie poziomu zapasów magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych),
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – jako dodatkowy atut,
  • Znajomość branży stalowej,
  • Znajomość procesu łańcucha dostaw,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny certyfikat B2,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie z tradycjami

Firma SCHRAG należy do czołowych producentów wysokiej jakości kształtowników giętych na zimno dla budownictwa przemysłowego. Nasz sukces opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów jak płatwie, rygle, podstawy pod pasma świetlne. Aby lepiej realizować potrzeby naszych klientów planujemy rozwijać nasz dział zakupów. Więcej informacji o firmie można przeczytać na www.schrag.pl

Specjalista ds. Zakupów, Konstantynów Łódzki