Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Konstantynów Łódzki, Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych lub inwestycyjnych
    • Umiejętność pracy z międzynarodowymi dostawcami
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
    • Biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość programów ERP będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B

    Zadania:

    • Planowanie i realizacji zakupów maszyn i urządzeń
    • Planowanie i realizacji zakupów usług
    • Zarządzanie dostawcami
    • Prowadzenie procesów kwalifikacji dostawców
    • Prowadzenie procesów zakupowych od specyfikacji wymagań użytkownika do odbioru końcowego i uruchomienia
    • Negocjacje handlowe
    • Udział w negocjacjach technicznych
    • Przygotowywanie zamówień i kontraktów
    • Przygotowywanie umów serwisowych
    • Zarządzanie procesami napraw gwarancyjnych

    Oferujemy:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych
    • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań
    • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Pakiet medyczny
    Zgłoszenie powinno zawierać: CV (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list
    motywacyjny, format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.