Ta oferta pracy jest nieaktualna od 408 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polski producent, odznaczony tytułem TOP pracodawcy województwa śląskiego oraz Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2017, poszukuje w związku ze wzmożoną ekspansją rynku szwedzkiego, fińskiego i norweskiego, doświadczonych specjalistów ds. obsługi klienta.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kornice (pow. raciborski)

    Obowiązki:

    • Utrzymywanie kontaktu ze stałymi międzynarodowymi kontrahentami firmy
    • Weryfikacja stałych umów pod kątem kosztowym
    • Proponowanie zmian (zatwierdzanie/odrzucanie zamówień zakupowych), negocjacje warunków umów
    • Przygotowywanie danych, analiz, raportów dla zarządu firmy

    Oczekiwania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność kontaktu w drugim języku europejskim (francuski, włoski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów międzynarodowych
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz poparta wynikami skuteczność prowadzenia rozmów handlowych z kontrahentami
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • Umiejętność efektywnej pracy z dużą ilością różnorodnych informacji, danych
    • Dynamizm i otwartość
    • Biegła znajomość MS Excel

    Oferujemy:

    • Pakiet szkoleń wdrażających
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
    • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
    • Karta multisport, prywatna opieka medyczna

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV za pomocą:

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    bottom