specjalista ds. zakupów

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? A może pracujesz w innym dziale, ale kontaktujesz się z dostawcami? Znasz angielski lub niemiecki? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy w Słubicach.

    Nr ref.: /70/11/2018/MGa kozło/33758
    Kostrzyn nad Odrą
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pracę w systemie I zmianowym (8-16)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zwrot kosztów za dojazdy do pracy
    zadania
    • zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług
    • realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych oraz ogólno-administracyjnych
    • kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
    • stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług
    • kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze złożonymi zamówieniami
    • bezpośredni i stały kontakt z dostawcami
    • stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych materiałów i surowców
    • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych
    oczekujemy
    • wykształcenie min. średnie
    • min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki na produkcji
    • dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
    • znajomość zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
    • wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie negocjacji handlowych
    • komunikatywność
    • duża kultura osobista
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47