Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

GIPO Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności materiałów do realizacji bieżącej produkcji

  • bieżąca analiza potrzeb materiałowych

  • partnerska współpraca z dostawcami

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz optymalizację kosztów zakupów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analitycznego myślenia

  • znajomość obsługi programów komputerowych klasy ERP

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

  • mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy (program onboardingowy)

  • szkolenia stanowiskowe, szerokie pole rozwoju zawodowego

  • zgrany zespół współpracowników i przyjazna atmosfera pracy

  • benefity pozapłacowe: szkolenia, prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne z ZFŚS (pikniki rodzinne, wyjazdy integracyjne, świadczenia świąteczne, pomoc socjalna), ubezpieczenie grupowe, welcome pack

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • automat z przekąskami