Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

RGB Technology Sp. z o.o.

  • Karola Mytnika 28, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Karola Mytnika 28

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów materiałów do produkcji,

  • Kontrola stanów magazynowych,

  • Monitorowanie terminowości dostaw,

  • Rozliczanie dokumentów handlowych,

  • Analiza i optymalizacja cen zakupu towarów i usług.

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego myślenia ,

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • Precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Samodzielność, chęć samorozwoju, uczciwość,

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP Symfonia,

  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilną posadę na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

RGB TECHNOLOGY Sp. z o.o. – Od 17 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Marka RGB TECHNOLOGY należy do wiodących marek europejskich w branży elektronicznych wyświetlaczy w technologii LED.

Przewiń do profilu firmy