Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

ALLFOOD sp. z o.o. W KOSZALINIEO firmie

  • BoWiD 9K
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ALLFOOD sp. z o.o. W KOSZALINIE

BoWiD 9K

Koszalin

Allfood Sp. z o. o. – to jeden z liderów dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych i suchych do detalu i gastronomii w północnej Polsce. Firma jest dystrybutorem znanych marek takich jak Algida, Koral, Hortex, Aviko, Dr Oetker, Frosta, Bonduelle. Obecnie poszukuje specjalisty ds. zakupów.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Kontrahentami
  • Samodzielne prowadzenie procesów negocjacji handlowych
  • Kontrola realizacji umów
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby zarządzania strategicznego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność oraz systematyczność
  • Nastawienie na realizację zadań

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery
  • Pracę w dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne