Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Kozietuły (pow. grójecki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Refresco jest wiodącym producentem napojów bezalkoholowych i soków owocowych dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kozietuły (pow. grójecki)

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie kompletności i poprawności danych indeksów surowcowych i materiałowych w systemie SAP w zakresie modułu materiały,
    • zarządzanie Masterdata: tworzenie indeksów surowców i materiałów, blokowanie indeksów nieużywanych,
    • tworzenie i zmiany danych dla nowych i obecnych dostawców w systemie SAP,
    • nadzór nad kompletnością, tworzeniem i uaktualnianiem procedur związanych z SAP, QlikView i innych narzędzi wspierających pracę w obszarze zakupów,
    • prowadzenie procesu reklamacyjnego surowców i materiałów,
    • prowadzenie dokumentacji w zakresie procesów i procedur zakupowych, reklamacji, raportów testowych, zakładania nowego dostawcy, oceny dostawcy, audytu u dostawców itp.,
    • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz ogólnodziałowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 3 letnie doświadczenie (mile widziane w branży FMCG),
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz stałej pracy z liczbami,
    • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • dobra znajomość Excel, doświadczenie pracy w SAP mile widziane,
    • otwartość przy współpracy z osobami spoza działu zakupów (dział produkcji, logistyki, sprzedaży, finanse),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do szkoleń,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i udział projektach w środowisku międzynarodowym.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Proszę o umieszczenie w ogłoszeniu formuły o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).