Craftware Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów

Craftware Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 lip 2020
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
logo Craftware logo Salesforce logo Salesforce

Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Jeśli zależy Ci na pracy w stabilnej firmie, dobrej atmosferze z profesjonalistami, którzy cenią sobie partnerskie relacje to Craftware jest miejscem dla Ciebie! Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Kraków

Czym się będziesz zajmował:

  • Zarządzaniem procesem zamówień (ustalanie zapotrzebowania, podpisywanie zamówień z dostawcami usług, sprzętu i licencji IT)
  • Negocjowaniem warunków umów
  • Braniem udziału w przetargach
  • Zapewnieniem skuteczności i terminowości zamówień i zakupów
  • Dbaniem o optymalizację kosztów
  • Weryfikacją i odnawianiem bieżących umów serwisowych
  • Codzienną współpracą z managerami IT, działem finansowym i innymi działami zaangażowanymi w procesy zakupowe
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinie zakupów (znajomość IT będzie dużym plusem)
  • Doświadczenie w negocjowaniu krótko- i długoterminowych kontraktów
  • Umiejętność zawierania umów licencyjnych i serwisowych
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów zamówień
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+/C1)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz budowania i utrzymywania relacji
  • Silna orientacja na Klienta
  • Duże zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Praca Zdalna
    Możliwość pracy zdalnej
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Przetwarzanie danych w procesie rekrutacji - czytaj więcej"

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Ogłoszenie archiwalne