Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie bieżących planów produkcji, analiza braków;
  • Porównywanie oraz negocjowanie cen i warunków dostaw;
  • Zamawianie materiałów do produkcji;
  • Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów;
  • Prowadzenie dokumentacji dostawców kwalifikowanych oraz okresowa ocena zgodnie z procedurami ISO&GMP;
  • Zarządzanie procesami reklamacyjnymi;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z dostawcami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie ekonomiczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych - doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie
  • program Farmona Przyjazna Rodzinie
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • szkolenia oraz kurs językowy
  • wyjazdy / wyjścia integracyjne
  • zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji
  • bezpłatny parking
  • i wiele więcej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne