Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Manpower CoREO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. zakupówNumer ref.: SPZ/179/SKO

Zadania:

  • Zarządzanie procesem zakupów
  • Poszukiwanie, pozyskiwanie dostawców i podwykonawców
  • Budowanie relacji biznesowych, negocjowanie warunków współpracy
  • Bieżąca kontrola zamówień oraz dostaw; kontrola zapotrzebowania oraz zapasów magazynowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy w dziale zakupów
  • Doświadczenie w poszukiwaniu oraz procesie wyboru dostawców
  • Umiejętności negocjacyjne w zakresie kontraktów z dostawcami
  • Zaangażowanie, energia, pasja, nieustępliwość, dociekliwość, zwracanie uwagi na szczegóły i niuanse

Kłaj

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w niekorporacyjnej i bardzo szybko rosnącej firmie
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Realny udziału w rozwoju firmy i budowaniu pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego doskonalenia kompetencji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne