Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych dostawców,

  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy i dostaw,

  • budowanie panelu dostawców i wprowadzanie nowych,

  • opieka nad kategoriami zakupowymi i budowanie relacji z dostawcami,

  • nadzorowanie terminów dostaw,

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zakupowych,

  • współpraca międzydziałowa (m.in. z zespołem sprzedaży i RnD),

  • optymalizacja kosztowa zakupów,

  • praca na KPI.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (konieczne)

  • biegła znajomość języka angielskiego (konieczne)

  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców (konieczne)

  • znajomość metod oceny dostawców (SQA),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, handel zagraniczny)

  • poparta doświadczeniem umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • znajomość zasad obiegu dokumentów handlowych oraz gospodarki magazynowej,

  • umiejętności pracy pod presją czasu, szybkości i sprawności działania,

  • nastawienia na realizację celów i terminowego dowożenia tematów,

  • umiejętności współpracy w zespole,

  • doskonałych zdolności komunikacyjnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy