Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

Ziko Apteka sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie cen i warunków współpracy oraz dostaw
  • Kontakty z przedstawicielami producentów w celu potwierdzenia ustalonych wcześniej warunków handlowych oraz kontrola ich realizacji
  • Monitorowanie i analiza rynku farmaceutycznego
  • Zarządzanie promocjami
  • Współpraca w przeprowadzaniu akcji marketingowych
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby prawidłowego funkcjonowania Działu Zakupów
  • Nadzór i kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji (umowy, aneksy, zlecenia etc.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w sieci handlowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji
  • Doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich poparte sukcesami
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Ziko Apteka sp. z o.o.

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Nszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Zakupów, Kraków