Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces zakupów korporacyjnych (materiały, usługi, wyposażenie)

  • tworzenie i nadzorowanie kategorii zakupów

  • negocjowanie warunków handlowych zgodnie z polityką zakupową firmy

  • analizowanie rynków krajowych i zagranicznych w celu poszukiwania nowych dostawców w zakresie zakupów, w tym kategoriach operacyjnych

  • procesowanie umów handlowych z dostawcą – tworzenie oraz nadzorowanie realizacji umów

  • rozwijanie stałej współpracy pomiędzy działem zakupów a innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszej współpracy

  • zarządzanie dostawcami (ocena, audyty), koordynowanie oraz kontrolowanie proces wyboru dostawców

  • ocenianie jakości usług świadczonych przez dostawców

  • nadzorowanie procesów i projektów realizowanych przez Dział Zakupów zgodnie z obowiązującymi standardami w Grupie Kapitałowej

  • składanie zamówień oraz nadzorowanie odpowiednich danych w systemie

  • monitorowanie i analizowanie rynku w celu renegocjowania warunków handlowych jak i przygotowywanie raportów zakupowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze zakupów w dużej organizacji

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i zawieraniu umów handlowych

  • wysokie umiejętności analitycznych oraz wiedza z zakresu analizy kosztów kwalifikacji i rozwoju dostawców

  • znajomość procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem działu zakupów

  • doświadczenie w identyfikowaniu szerokiego spektrum inicjatyw optymalizacyjnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • bardzo dobra znajomości MS Office (w szczególności MS Excel i PowerPoint)

  • samodzielność, zaangażowanie oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji celów

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość systemu Comarch DMS i XL,

  • znajomość VISIO (mapowanie procesów).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Przewiń do profilu firmy