Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Cavatina GW Sp. z o.o.

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki zakupowej Firmy

  • Realizacja postępowań zakupowych (pozyskiwanie ofert, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów)

  • Budowanie relacji z kluczowymi dostawcami

  • Przygotowywanie analiz i rozliczeń zakupionych materiałów

  • Działania optymalizacyjne

  • Ścisła współpraca pomiędzy budową oraz Działem Centralnych Zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe na kierunkach technicznych bądź ekonomicznych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Od kandydatów oczekujemy wiedzy z zakresu zakupów, rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętności organizacyjnych

  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego

  • Cenimy osoby, które pragną stale rozwijać swoje umiejętności i znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji

To oferujemy

  • Ciekawą prace, pełną wyzwań w otoczeniu młodych współpracowników i doświadczonej kadry

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów pracowniczych

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy