Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Limpol Sp. z o.o.

  • Ludwinowska 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ludwinowska 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku polskiego i zagranicznego

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami oraz nawiązywanie nowych kontaktów

  • Uczestnictwo w targach przemysłu spożywczego w kraju i za granicą

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w poruszaniu się po stronach internetowych i wyszukiwaniu nowości

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Duże zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Elastyczność i wielozadaniowość

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju i realizacji kreatywnych inicjatyw

  • Wsparcie przy wdrożeniu oraz na każdym etapie pracy

  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Firma Limpol Sp. z o.o. powstała ponad 20 lat temu. Od samego początku do dziś, dzięki ambicjom, kompetencji i zaangażowaniu zespołu, Limpol stał się jednym z większych i bardziej rozpoznawalnych importerów branży spożywczej w Polsce. Główną działalnością Limpol jest bezpośredni import, eksport oraz handel artykułami spożywczymi.

Przewiń do profilu firmy