Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Alfa Laval Kraków

  • Zawiła 56, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zawiła 56

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

• Przygotowywanie i składanie zamówień na komponenty

• Kontrola i analiza odchyleń materiałowych oraz monitorowanie dostaw w toku

• Poszukiwanie i inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów

• Zarządzanie istniejącym portfelem dostawców firmy

• Nadzorowanie procesu reklamacji

• Ścisła współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy

• Raportowanie wpływu dostaw na zamówienia klienta

Nasze wymagania

• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne

• Lubisz pracę w zespole

• Jesteś dokładny i zaangażowany

• Posiadasz zdolności analityczne oraz umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy

• Chętnie podejmujesz inicjatywę i jesteś otwarty na nowe wyzwania

• Dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel

• Posługujesz się j. angielskim pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość systemów MRP oraz rysunku technicznego będzie Twoim dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale zakupów (asortyment techniczny)

To oferujemy

• Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami

• Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

• Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

• Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna, premia relokacyjna, program poleceń pracowników, kawa herbata i napoje zapewniane przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji dla dzieci, upominki świąteczne i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • Platforma MyBenefit

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

  • premia roczna

  • Luxmed – dla Ciebie i rodziny, koszty pokrywa pracodawca

W Alfa Laval zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać największym wyzwaniom. Istniejemy po to, aby przyspieszać sukces naszych klientów, ludzi i planety. Aby to osiągnąć, potrzebujemy oddanych, dociekliwych i ciekawych świata pracowników. To cechy, które stoją za genialnymi pomysłami. A genialne pomysły są motorem postępu.

Jako członek naszego zespołu znajdziesz się w niezwykle zróżnicowanym i opartym na trosce środowisku pracy i zyskasz wpływ na rozwój. Jesteś tu po to, by dokonać czegoś wielkiego. Nieustannie budujemy mosty do przyszłości dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które przyczyniają się do rozwiązania najpilniejszych problemów naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na alfalaval.com

Przewiń do profilu firmy