Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Barel Poland Sp. z o.o

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu zakupów w wycenie produktów i negocjacji cen zakupu,

  • kontakt z międzynarodowymi dostawcami (telefon , mail, wideokonferencje),

  • codzienne składanie zamówień,

  • nadzór na terminową realizacją zamówień,

  • dbanie o poprawność dokumentacji,

  • tworzenie i wprowadzenie danych do systemu,

  • przygotowywanie raportów z realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość MS Office z naciskiem na Excel,

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakupach lub logistyce.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o Pracę

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą samodzielność – Możliwość awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Premie kwartalne

  • Niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon służbowy

  • Pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Misją naszej marki jest dążenie do doskonałości w zakresie mikroelektromobilności i stanie się liderem na rynku.

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności są pojazdy elektryczne takie jak hulajnogi czy rowery, produkty które jeszcze nie mają swojej historii ale my mamy ambicje by ją tworzyć! Dobro naszej planety jest jedną z głównych idei naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy