Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat. Jest prężnie działającą polską firmą w branży zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii. Firma CES Sp. z o.o. nie tylko regularnie wprowadza na rynek nowoczesne urządzenia, ale zapewnia także fachową i kompleksową obsługę swoim klientom, wykonując projekty, dostarczając, montując i uruchamiając urządzenia, sprawuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ofertowanych urządzeń.

CES Sp. z o. o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie zapytań ofertowych na dostawę urządzeń lub wykonanie usług ( także do dostawców zagranicznych)
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Analiza warunków gwarancyjnych
  • Negocjowanie warunków gwarancyjnych
  • Przygotowywanie zamówień do Dostawców/Podwykonawców oraz umów
  • Weryfikacja potwierdzeń zamówień
  • Budowanie bazy dostawców (sourcing)
  • Archiwizacja dokumentów zakupowych

KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
  • Prawo jazdy kat. B

KOMPETENCJE I OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w negocjacjach zakupowych co najmniej 2 lata (branża budowlana lub instalacyjna)
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata preferowane w działach zajmujących się zakupami towarów i usług w branży budowlanej instalacyjnej,
  • Język angielski – zaawansowany
  • Zarządzanie sobą w czasie i efektywność osobista
  • Wyznaczanie i realizacja celów
  • Etykieta biznesu
  • Analityczność i dokładność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z przejrzystym systemem motywacyjnym
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk :

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2014, poz. 1182 z późn. zm.), na potrzeby uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym prowadzonym dla CES Sp. z o.o.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się