Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat. Jest prężnie działającą polską firmą w branży zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii. Firma CES Sp. z o.o. nie tylko regularnie wprowadza na rynek nowoczesne urządzenia, ale zapewnia także fachową i kompleksową obsługę swoim klientom, wykonując projekty, dostarczając, montując i uruchamiając urządzenia, sprawuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ofertowanych urządzeń.

    CES Sp. z o. o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko
    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • Przygotowanie zapytań ofertowych na dostawę urządzeń lub wykonanie usług ( także do dostawców zagranicznych)
    • Negocjowanie warunków handlowych
    • Analiza warunków gwarancyjnych
    • Negocjowanie warunków gwarancyjnych
    • Przygotowywanie zamówień do Dostawców/Podwykonawców oraz umów
    • Weryfikacja potwierdzeń zamówień
    • Budowanie bazy dostawców (sourcing)
    • Archiwizacja dokumentów zakupowych

    KWALIFIKACJE:

    • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
    • Prawo jazdy kat. B

    KOMPETENCJE I OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w negocjacjach zakupowych co najmniej 2 lata (branża budowlana lub instalacyjna)
    • Doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata preferowane w działach zajmujących się zakupami towarów i usług w branży budowlanej instalacyjnej,
    • Język angielski – zaawansowany
    • Zarządzanie sobą w czasie i efektywność osobista
    • Wyznaczanie i realizacja celów
    • Etykieta biznesu
    • Analityczność i dokładność

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę z przejrzystym systemem motywacyjnym
    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
    • Pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie
    • Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk :

    Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2014, poz. 1182 z późn. zm.), na potrzeby uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym prowadzonym dla CES Sp. z o.o.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.