Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich.Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają naszym Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów.Nasze n owatorskie rozwiązania um ożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów praktycznie na całym świecie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Alfa Laval w Krakowie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • 1-2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym (przemysł metalowy)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania
    • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • Umiejętność obsługi systemu MRP
    • Obsługa MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i składanie zamówień na komponenty zgodnie z planem produkcyjnym
    • Kontrola i analiza odchyleń materiałowych
    • Monitorowanie dostaw w toku
    • Kontakt z dostawcami głównie z Europy Zachodniej
    • Praca nad poprawą wskaźników QCD
    • Raportowanie
    • Wprowadzanie i wystawianie dokumentów zakupowych i magazynowych w systemie MRP

    Oferujemy:

    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty Multisport i Benefit, zajęcia językowe, dofinansowanie do posiłków)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
    bottom