Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie bieżących planów produkcji, analiza braków;

  • Porównywanie oraz negocjowanie cen i warunków dostaw;

  • Zamawianie materiałów do produkcji;

  • Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów;

  • Prowadzenie dokumentacji dostawców kwalifikowanych oraz okresowa ocena zgodnie z procedurami ISO&GMP;

  • Zarządzanie procesami reklamacyjnymi;

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych - doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • program Farmona Przyjazna Rodzinie

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • karta Multisport

  • szkolenia oraz kurs językowy

  • wyjazdy / wyjścia integracyjne

  • zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji

  • bezpłatny parking

  • i wiele więcej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy