Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Barel Poland Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kalwaryjska 69

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zapytań ofertowych, analiza oraz negocjacja i wybór ofert

  • składanie bieżących zamówień oraz opracowywanie prognoz do zamówień

  • zarządzanie bazą obecnych oraz pozyskiwanie nowych dostawców surowców, komponentów, opakowań i negocjacja cen zakupu

  • analiza rynku dostawców w celu poszukiwania oszczędności uwzględniając oczekiwaną przez pracodawcę jakość produktów

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

  • współpraca z operatorami logistycznymi

  • zapewnienie ciągłości i terminowości dostaw

  • weryfikacja i kontrola realizacji zamówień

  • ścisła współpraca z Product Managerem

  • przygotowywanie raportów i podsumowań z realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • umiejętność analizowania danych

  • inicjatywa oraz samodzielność w poszukiwaniu informacji

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość MS Office z naciskiem na Excel

  • komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

  • umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu

  • doświadczenie w obszarze zakupów, logistyki lub zaopatrzenia

  • doświadczenie we współpracy z Azją

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • udział w rozwijaniu marki na rynkach międzynarodowych

  • możliwość wdrażania swoich pomysłów w rozwijającej się organizacji

  • praca w Centrum Krakowa (bardzo blisko Ronda Matecznego)

  • pakiet Opieki Medycznej

  • kawa/herbata/owoce codziennie oraz słodkości dość często 😉

  • urlop zawsze w okresie świąteczno-noworocznym 😊

  • rabat pracowniczy na produkty i usługi oferowane przez Pracodawcę

  • elastyczny czas pracy

  • system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • spotkania integracyjne; chodzimy też razem na mecze piłki nożnej 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Misją naszej marki jest dążenie do doskonałości w zakresie mikroelektromobilności i stanie się liderem na rynku.

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności są pojazdy elektryczne takie jak hulajnogi czy rowery, produkty które jeszcze nie mają swojej historii ale my mamy ambicje by ją tworzyć! Dobro naszej planety jest jedną z głównych idei naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy