Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

BAYWA R.E. SOLAR ENERGY SYSTEMS GMBHO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w energetyce odnawialnej, która posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych. To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Fotowoltaika

Numer ref.: Zabierzów k.Krakowa

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Organizacja i zarządzaniem procesem zakupu komponentów do fotowoltaiki
  • Realizacja i koordynowanie procesu zamówień w systemie ERP (wprowadzanie nowych, kontrola statusu i planowanie dostaw)
  • Analiza i weryfikacja cen oraz planów zakupowych.
  • Utrzymywanie kontaktu i bliska współpraca z dostawcami, głównie zagranicznymi.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, działem logistyki i magazynem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności i otwartości na technologie odnawialnych źródeł energii.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum C1)
  • Szczególnej biegłości w środowisku Microsoft Excel
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowych
  • Doświadczenie w logistyce i transporcie jest dodatkowym atutem (sprawy celne, transport przy imporcie)
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • Umiejętności koordynacji procesów związanych z realizacją zamówień.
  • Samodzielności, komunikatywności i chęci pracy z zespołem oraz klientem.
  • Biegłości w obsłudze komputera (Microsoft 365, CRM / ERP)

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stacjonarną i komfortową pracę w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę w niewielkim zespole przy realizowaniu dostaw nowoczesnych i przyszłościowych technologii w energetyce odnawialnej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy