Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

PGNiG Technologie Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Krosno, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie poszukuje pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

  • obsługa procesów zakupowych  w zakresie materiałów, usług i robót budowlanych,
  • negocjowanie warunków realizacji zamówień z kontrahentami Spółki,
  • przygotowanie i uzgadnianie projektów umów,
  • budowanie dobrych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi kontrahentami,
  • bieżący nadzór nad terminową realizacją udzielonych przez Spółkę zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku technicznym,
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży naftowo - gazowej,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość obsługi systemu S.A.P.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej Spółce.
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (dofinansowania z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV oraz dokumentów, potwierdzających spełnienie wyspecyfikowanych wymagań) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy