Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Cell-Fast Sp. z o.o.

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i skuteczna realizacja polityki zakupowej Spółki poprzez zapewnienie wiarygodnych dostawców, terminowości i jakości dostaw.

  • Pozyskiwanie ofert od dostawców krajowych i zagranicznych.

  • Analiza i negocjowanie warunków ofert, zamówień i umów.

  • Bieżąca analiza zgłaszanych zapotrzebowań oraz stanów magazynowych.

  • Przygotowanie zamówień w oparciu o zapotrzebowania i stany magazynowe.

  • Przeprowadzanie procesu reklamacji.

  • Analiza i kontrola kosztów, zagrożeń.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z zakupami, logistyką, handlem w firmach produkcyjnych.

  • Znajomość języka angielskiego poziom B1.

  • Biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office, Outlook.

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i stresem.

  • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu, samodzielność.

  • Gotowość do rozwoju, kreatywność.

Mile widziane

  • Obsługa systemów ERP.

  • Znajomość języka angielskiego C1/C2.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Możliwość awansu zawodowego.

  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Grupa Cell-Fast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.