Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. zakupów

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kontaktujesz się z dostawcami? Jesteś w stanie dostrzec możliwe pułapki w zawieranych z nimi umowach? Znasz angielski lub niemiecki? Być może oferta specjalisty ds. zakupów będzie odpowiednia dla Ciebie.

    Miejsce pracy - Słubice (dopłata do dojazdów)

    Nr ref.: /121/01/2019/AK/35448
    Krosno Odrzańskie
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pracę w systemie I zmianowym (8-16)
    • dofinansowanie do dojazdów
    • pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku
    zadania
    • zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług
    • realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych oraz ogólno-administracyjnych
    • kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
    • stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług
    • kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze złożonymi zamówieniami
    • bezpośredni i stały kontakt z dostawcami
    • stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych materiałów i surowców
    • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych
    oczekujemy
    • wykształcenia min. średniego
    • min. rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki na produkcji
    • dobrej znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego
    • gotowości do zagranicznych podróży służbowych
    • znajomości zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
    • wysokich umiejętności interpersonalnych w zakresie negocjacji handlowych
    • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47