Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

GSM Motion Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

GSM Motion Sp. z o.o. Sp.K.

Generała Dezyderego Chłapowskiego 35

Krzywiń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • składanie zamówień na materiał produkcyjny, pomocniczy oraz usługi wg bieżącego zapotrzebowania,
  • nadzór nad terminową oraz jakościową realizacją zamówień
  • negocjacje cen, poszukiwanie nowych / alternatywnych dostawców
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych w stosunku do materiałów dostarczonych w niewłaściwej jakości lub nieterminowo
  • nadzór nad bieżącymi stanami magazynowymi (osobisty, elektroniczny)
  • obsługa systemu ERP

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietów Word, Excel, Outlook (znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w dziale zakupów, najlepiej w branży technicznej
  • znajomość języka obcego: niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym, najlepiej komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność
  • samodzielność, kreatywność, sumienność oraz obowiązkowość

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Firma GSM Motion Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Krzywiniu, od ponad 20 lat produkuje wysokiej jakości produkty z zakresu ochrony maszyn i techniki transportu bliskiego.

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania aplikacji CV lub kontakt telefoniczny: 655174214 bądź osobisty: Krzywiń, ul. Chłapowskiego 35, pn. - pt. w godz. 8.00-16.00

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Zakupów, Generała Dezyderego Chłapowskiego 35, Krzywiń