Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów książek

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem Specjalisty ds. zakupów książek jest pozyskiwanie używanych książek i księgozbiorów od osób prywatnych, instytucji i firm. Zadania towarzyszące to: negocjowanie warunków umów, organizacja załadunku i transportu zakupionych książek do siedziby firmy, szacowanie wartości księgozbiorów, częściowa inwentaryzacja zbiorów, pozyskiwanie nowych kontraktów. Ze względu na charakter pracy preferujemy osoby w dobrej kondycji fizycznej.

Nasze wymagania

  • Samodzielne doświadczenie handlowe - przynajmniej 2-letnie

  • Umiejętność negocjowania i zawierania korzystnych umów handlowych zarówno online, telefonicznie, jak i w kontakcie bezpośrednim

  • Ponadprzeciętne oczytanie w przynajmniej dwóch dziedzinach literackich i naukowych

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub humanistyczne, preferowane studia stacjonarne

  • Osobowość, kultura osobista i prezencja budząca zaufanie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdolność utrzymania długofalowych relacji międzyludzkich i biznesowych

  • Dobra komunikatywność w mowie i piśmie

  • Zdolność samodzielnej organizacji efektywnej pracy

  • Umiejętność szybkiej pracy na komputerze i w sieci oraz efektywna znajomość programów Word, Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Dyspozycyjność odnośnie godzin pracy i wyjazdów poza teren miasta zatrudnienia

  • Kondycja fizyczna umożliwiająca mobilność oraz współpracę przy pakowaniu i załadunku księgozbiorów

  • Duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu i czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 4-6 tys. zł netto (podstawa + premia wynikowa)

  • Umowa B2B

  • Długoterminową współpracę

  • Przeszkolenie w zakresie wyceny książek i księgozbiorów oraz specyfiki branży

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Możliwość awansu na regionalnego koordynatora i znaczącej podwyżki

  • Współpracę z jednym z najlepszych antykwariatów internetowych w Polsce

  • Możliwość łatwego stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej

  • Nieustanny kontakt z unikatowymi pozycjami książkowymi

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o. - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r. Pozyskujemy niemal pół miliona książek używanych rocznie, dzięki czemu nasi klienci nieustannie mają dostęp do unikatowych pozycji z każdej dziedziny.

Przewiń do profilu firmy