Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Market BHP Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja oraz kontrola przebiegu dostaw

  • Analiza rynku producentów i dystrybutorów oraz analizy asortymentowe (produkt, cena, jakość, logistyka)

  • Współpraca ze wszystkimi działami/oddziałami w celu identyfikacji potrzeb zakupowych

  • Wybór dostawców - wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców (pozyskiwanie ofert i ich wycena, negocjacje z dostawcami oraz producentami w zakresie warunków współpracy oraz asortymentu stałego i promocyjnego)

  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami handlowymi

  • Koordynacja terminów dostaw i terminów realizacji usług

  • Ciągła praca nad optymalizacją w każdym obszarze działania

  • Przygotowanie zestawień oraz analiz dotyczących zakupów

  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyka lub ekonomia)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz dowolnego programu ERP (mile widziany Comarch)

  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów i logistyki

  • Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność oraz wysokie zaangażowanie

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Bezpłatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Market BHP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest liderem dystrybucji produktów BHP i P-POŻ w Polsce. Od ponad 30 lat gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie w środki BHP i PPOŻ. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz środków ochronnych, pozwalających na zapewnienie bezpiecznej pracy w każdej branży.

Dla nas najważniejszy jest człowiek, a ludzie są motorem napędowym sukcesu firmy. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy motywacji oraz umiejętnościom każdego z naszych pracowników, połączonych i z poczuciem odpowiedzialności za rozwój przedsiębiorstwa. Wysokie standardy organizacji, zostały potwierdzone wieloma certyfikatami i prestiżowymi nagrodami takimi jak: Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem poszerzamy swoje zatrudnienie. Tym razem poszukujemy pracownika działu zakupów w Inowrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.