Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

  • Łomna-Las (pow. nowodworski), Łomianki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Zakupów
    (Kupiec), dz. Zakupów
    Miejsce pracy: Łomna Las, koło Łomianek, przy krajowej trasie nr. 7 do Gdańska

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Całościową realizację strategii zaopatrzenia wybranych grup produktów
    • Ocenę dostawców pod względem jakości, ekonomicznej efektywności zakupów i wiarygodności
    • Analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów
    • Negocjowanie wszystkich warunków zakupu produktów oraz składanie zamówień i monitorowanie procesu realizacji do momentu dostawy

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Zakupów (znajomość transakcji importowych będzie atutem)
    • Wykształcenie: minimum średnie (preferowane wyższe)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel
    • Wytrwałość w dążeniu do celu
    • Doskonałe umiejętności analityczne i dokładność
    • Wiedza dotycząca kalkulacji kosztowo-cenowej i opłacalności transakcji zakupowych
    • Znajomość procesów planowania, optymalizacji zapasów i gospodarki magazynowej

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z dopiskiem w treści maila „Kupiec” za pomocą przycisku aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIX Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marywilskiej 34, 03-228 Warszawa (Centrum Dystrybucyjno- Handlowe Łomna Las, ul. Dobra 3, 05-152 Czosnów) ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Mam świadomość że bez mojej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane podaję dobrowolnie.