Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów / Kupiec

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zarządzanie procesami zakupowymi w ramach powierzonej kategorii zakupowej
  • Opracowanie, rozwój i wdrożenie strategii na poszczególne kategorie zakupowe
  • Aktywny udział w analizach wewnętrznych i zewnętrznych (kategoria/dostawcy) na potrzeby całej organizacji
  • Pełnienie roli punktu kontaktowego dla biznesu, zapewniającego spełnienie wymagań Klienta Wewnętrznego z przyjętą strategią dla danej kategorii.
  • Definiowanie działań usprawniających w zakresie istniejącej bazy dostawców w zakresie optymalizacji kosztów, wdrażania KPI i działań poprawczych;
  • Wybór dostawców, zarządzanie relacjami oraz okresowa ocena dostawców
  • Negocjowanie, przygotowywanie i monitorowanie kontraktów
  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze redukcji kosztów jak również rozwiązań proekologicznych
  • Analizowanie potrzeb firmy i klienta wewnętrznego
  • Raportowanie osiąganych wyników w oparciu o zdefiniowane mierniki efektywności (KPI)

Czego oczekujemy?

  • Min. 3 letniego doświadczenia w dziale zakupów w firmie z branży FMCG
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji oraz budowaniu partnerskich relacji biznesowych
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i analitycznych
  • Samodzielności i motywacji do osiągania strategicznych celów firmy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości systemu SAP
  • Prawa jazdy kat. B

Nasze benefity:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Szkolenia
    i działania rozwojowe
  • Program Moje Ż
  • SHE Day
    - dzień bezpieczeństwa i zdrowia
Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne