Specjalista ds. zakupów - Kupiec

  • Warszawa, Macierzysz (pow. warszawski zachodni), Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (okolice), Warszawa (okolice), Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

    Zakres obowiązków:

    • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców
    • Uzgadnianie warunków technicznych zapytań ofertowych
    • Przygotowywanie kryteriów oceny ofert
    • Analiza otrzymanych ofert
    • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
    • Przygotowywanie i negocjowanie umów z dostawcami i podwykonawcami
    • Ścisła współpraca z inżynierami ze wszystkich działów firmy
    • Wprowadzanie danych do komputerowego programu księgowego
    • Tworzenie raportów
    • Opisywanie dokumentów księgowych

    Oczekiwania stawiane Kandydatom:

    • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
    • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Zakupów
    • Samodzielność i motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu)
    • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
    • Znajomość środowiska MS Office / CAD
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym języka technicznego)
    • Mile widziana znajomość materiałów i usług z branży budowlanej, mechanicznej, automatyki przemysłowej, technologii produkcji w branży farmaceutycznej

    W zamian oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
    • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
    • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy
    • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.