Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

Wittchen S.A.

  • Palmiry (pow. nowodworski)

    Palmiry (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie wybraną kategorią produktową (od zamówienia po dostawę),

  • Współtworzenie kolekcji zgodnie z stylistyką marki,

  • Współpraca z producentami dotycząca kategorii produktowej,

  • Rozwój bieżącej współpracy z dostawcami w kraju, a także pozyskiwanie nowych dostawców,

  • Planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu oraz ciągłości dostaw - organizacja i koordynacja dostaw do magazynu,

  • Optymalizacja stanów magazynów i dbanie o jak najkrótszy okres rotacji towarów,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów oraz negocjacje z dostawcami,

  • Współpraca przy tworzeniu budżetu zakupów,

  • Współpraca z działem Kontroli Jakości.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Rzetelność i wysokie zdolności analityczne,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • Inicjatywa i zaangażowanie,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w współpraca z zagranicznymi dostawcami,

  • Doświadczenie w pracy w rozbudowanych środowiskach informatycznych jak Microsoft Dynamics AX,

  • Doświadczenie w branży mody, znajomość trendów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny,

  • Zniżki na produkty firmowe,

  • Pracę w nowoczesnej Centrali w Palmirach, ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnów,

  • Zniżki na firmowe produkty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do karty Multisport

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Przewiń do profilu firmy

Proszę o przesłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.