Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

Wittchen S.A.

  • Gdańska 60, Palmiry (pow. nowodworski)
    Palmiry (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Gdańska 60

Palmiry (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie wybraną kategorią produktową (od zamówienia po dostawę);

  • Współtworzenie kolekcji zgodnie z stylistyką marki;

  • Współpraca z producentami dotycząca kategorii produktowej;

  • Rozwój bieżącej współpracy z dostawcami w kraju, a także pozyskiwanie nowych dostawców;

  • Planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu oraz ciągłości dostaw - organizacja i koordynacja dostaw do magazynu;

  • Optymalizacja stanów magazynów i dbanie o jak najkrótszy okres rotacji towarów;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów oraz negocjacje z dostawcami;

  • Współpraca przy tworzeniu budżetu zakupów;

  • Współpraca z działem Kontroli Jakości.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Rzetelność i wysokie zdolności analityczne;

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;

  • Inicjatywa i zaangażowanie;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w współpraca z zagranicznymi dostawcami;

  • Doświadczenie w pracy w rozbudowanych środowiskach informatycznych jak Microsoft Dynamics AX;

  • Doświadczenie w branży mody, znajomość trendów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju;

  • Pracę na samodzielnym stanowisku;

  • Bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny;

  • Zniżki na produkty firmowe;

  • Pracę w nowoczesnej Centrali w Palmirach, ul. Gdańska 60, 05-152 Czosnów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport

Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy - 20 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W chwili obecnej w poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Przewiń do profilu firmy