Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów zakupowych dla wybranych kategorii,

  • Poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Audytowanie i ocena nowych oraz dotychczasowych dostawców,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z dostawcami,

  • Przygotowywanie analiz zakupów i sprzedaży,

  • Wprowadzanie zmian technicznych i udoskonaleń u dostawców,

  • Organizacja i nadzór nad rozwojem dostawców,

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych projektów i wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub logistyczne,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne,

  • Wiedza z zakresu zarządzania zapasami oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemów klasy MRP,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie w audytowaniu dostawców.

To oferujemy

  • Pracę w gronie specjalistów w swojej dziedzinie u jednego z największych producentów wodomierzy w Polsce i Europie,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowania, w tym premię roczną,

  • Możliwość korzystania z firmowych apartamentów nad morzem (Kołobrzeg).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

APATOR POWOGAZ S.A.

APATOR POWOGAZ S.A. w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów/Kupiec

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania