Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów - kupiec

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy światowym liderem w produkcji i dystrybucji akcesoriów i urządzeń płatniczych, zatrudniającym ponad 1100 pracowników w Europie, USA, Azji i Australii. Dostarczamy produkty oraz wsparcie serwisowe dla ponad 20 000 klientów w 80 krajach. Posiadamy 10 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Obecnie otwieramy swoje główne centrum produkcyjno – serwisowe na Europę, które będzie zlokalizowane w Gądkach pod Poznaniem. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

Zadania:

  • Planowanie zakupów (obsługa operacyjna zamówień, kontrola terminowości dostaw, współudział w obsłudze reklamacji) z zakresu następujących kategorii asortymentowych: elementy metalowe, elementy plastikowe, elementy elektryczne i elektronika, elementy znormalizowane, narzędzia, elementy opakowaniowe

  • Rozwijanie relacji oraz budowanie nowych relacji biznesowych z dostawcami

  • Aktywne uczestnictwo w projektach zakupowych z zakresu optymalizacji procesów zakupowych, poszukiwania oraz wdrażania nowych dostawców, selekcji i konsolidacji dostawców, ich późniejszego audytowania oraz oceny

  • Zapewnienie wysokiej jakości przepływu informacji oraz współpracy w wymagającym środowisku z pozostałymi oddziałami Grupy zlokalizowanymi w całej Europie: Dział R&D, Dział Finansów, Magazyn, Produkcja

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów min. 2 lata
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy w zintegrowanych systemach informatycznych
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, silna motywacja do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Praca z grupą doświadczonych Kupców nastawionych na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z kolegami i koleżankami z firmy
  • Duża swoboda oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych – konferencje zakupowo - logistyczne, targi, Akademia Zakupów
  • Praca przy wsparciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych wspierających codzienną pracę Specjalisty ds. Zakupów / Kupca – elektroniczna platforma zakupowa
  • Międzynarodowe środowisko pracy (Hong Kong, UK, US, Szwecja, Włochy, Francja, Indie, Hiszpania)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity: Multisport Plus, ubezpieczenie PZU, inne
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00 (przerwa na lunch)
Aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się