Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów / Kupiec

Dura-LineO firmie

  • Sochaczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dura-Line jest wiodącym, światowym producentem i dystrybutorem produktów oraz rozwiązań dedykowanych infrastrukturze teleinformatycznej i elektroenergetycznej. Produkując mikrorury, wiązki i rury osłonowe wytwarza ponad 400 milionów metrów rur rocznie. Rozbudowane zaplecze R&D oraz nowoczesne zakłady produkcyjne w USA, Meksyku, Indiach, Omanie, Europie i Afryce Południowej umacniają pozycję rynkową Dura-Line jako lidera w produkcji przewodów komunikacyjnych i rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej. Dura-Line tworzy to, co nas łączy.

Do naszego nowopowstałego oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za zapewnienie dostępności materiałów w celu wsparcia harmonogramu produkcji, zarządzanie poziomami zapasów i procesami łańcucha dostaw oraz utrzymywanie zamówień w ramach systemu ERP.

Główne obowiązki:

  • planowanie i realizacja zakupu materiałów produkcyjnych zgodnie z prognozą i harmonogramem produkcji oraz wyrobów gotowych na potrzeby działu handlowego
  • monitorowanie stanu zamówień w celu zapewnienia terminowej dostawy wszystkich materiałów
  • optymalizacja procesu zamówień
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz podpisywanie umów
  • tworzenie zamówień w systemie SAP na podstawie zapotrzebowań z różnych obszarów działania spółki.
  • określanie i ustanawianie optymalnych poziomów zapasów na podstawie prognozy, zmienności popytu i czasów realizacji zleceń.
  • zarządzanie i wyjaśnianie problemów dotyczących zamówień zakupu, rozbieżności w fakturach, zwrotów, reklamacji
  • praca bieżąca w systemie SAP, administrowanie dokumentacją (zamówienia, faktury, dokumenty przewozowe, itp.)
  • zapewnienie zgodności procesu zakupowego z polityką firmy, wewnetrznymi procedurami oraz z wymaganiami audytowymi
  • wykonywanie raportów związanych z zaopatrzeniem i planowaniem w celu optymalizacji inwestycji magazynowych, jak i potwierdzenia dokładności danych wyjściowych.

Kwalifikacje / wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów / Kupca w firmie producyjnej
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość systemów klasy MRP/ERP
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe

Co oferujemy:

  • inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na życie
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • rozwój w ramach międzynarodowych struktur
Więcej o nas

Dura - Line jest częścią globalnego koncernu Orbia - społeczności firm działających w zakresie budownictwa i infrastruktury, komunikacji, transportu, rolnictwa czy ochrony zdrowia. Firmy należące do Orbii są powiązane wspólnym celem: „To Advance Life Around the World”. Orbia prowadzi działalność w ponad 40 krajach, sprzedaje w ponad 110 i zatrudnia ponad 22 000 pracowników na całym świecie.

Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne