Oferta pracy

FCA

Specjalista ds. zakupów – Kupiec

FCAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 14 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca przy współtworzeniu strategii zakupowych dla poszczególnych kategorii produktów i jej realizacji

  • poszukiwanie dostawców dla nowo wprowadzanych produktów oraz nowych źródeł dostaw dla produktów będących już w sprzedaży

  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami

  • monitorowanie rynku dostawców, tworzenie alternatywnych źródeł zaopatrzenia

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami dostawców krajowych i zagranicznych

  • sporządzanie i aktualizowanie bieżącej bazy dostawców

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe z obszaru handlu międzynarodowego, eksportu/importu, (lub pokrewne kierunki ekonomiczne)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wiedza na temat procesów zakupowych i logistycznych w przedsiębiorstwach

  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami

  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji

  • umiejętności analityczne, zbierania danych, wyciągania i przedstawiania wniosków

  • samodzielność w działaniu i chęć do pracy wymagającej koncentracji na celach biznesowych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnych

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • dofinansowanie benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna

  • motywujący system premii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje