Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Familijna O firmie

Familijna

11

Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)

Twój zakres obowiązków

  • terminową realizację planów zakupów przy zapewnieniu ustalonych stanów minimalnych nie przekraczając stanów maksymalnych

  • dywersyfikację dostawców, efektywność negocjacji cen, korzystnych warunków handlowych oraz cykliczną weryfikację pojawiających się ofert

  • terminowość i koordynację dostaw zamawianego asortymentu oraz realizację zobowiązań wynikających z zawartych umów handlowych

  • utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

  • terminową realizację i skuteczne egzekwowanie reklamacji

  • terminowy i prawidłowy obieg dokumentacji procesów zakupowych

Nasze wymagania

  • minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe w obszarze handlowym)

  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków

  • doświadczenie minimum 1 rok w zakupach (potwierdzone sukcesami)

  • znajomość technik negocjacyjnych

  • praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel)

To oferujemy

  • umowa o pracę oraz program wdrożenia

  • szkolenia i rozwój kwalifikacji

  • nagrody oraz jubileusze

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • opieka medyczna

  • pakiet świąteczny

  • pożyczki zakładowe oraz program poleceń pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza oraz selekcja przesłanych dokumentów

3

Wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

Familijna

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Dynamicznie rozwijamy się w takich obszarach jak piekarnictwo, cukiernictwo oraz gastronomia. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli należysz do tych osób, które:

  • stawiają na terminową i skrupulatną realizację zadań

  • posiadają dobrą organizację pracy własnej

  • mają gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy

  • są komunikatywne oraz wyróżniają się wysoką kulturą osobistą

  • są nastawione na generowanie oszczędności

  • z pasją prowadzą rozmowy i negocjacje

to nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!