Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Plati Polska Sp. z o.o.

  • Miłosna 30A, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Miłosna 30A

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z dostawcami,

  • Wprowadzanie i korygowanie zamówień zakupów,

  • Koordynacja i kontrola dostaw materiałów,

  • Sprawdzanie dostępności materiałów produkcyjnych,

  • Zbieranie ofert sprzedaży i generowanie zamówień na materiały,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie licencjat, mile widziany kierunek logistyka,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znajomość rynku przewodów i komponentów elektrycznych,

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Zdolności organizatorskie,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu ERP Monitor.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • Paczki świąteczne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Program emerytalny PPK,

  • Pakiet szkoleń,

  • Interesującą pracę pełną wyzwań oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

www.plati.it/plati-poland/

Plati Polska Sp. z o.o. w Kwidzynie - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego zatrudni osobę na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy