Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

bekuplast S.A.O firmie

bekuplast S.A.

Fryderyka Chopina 15

Łaziska Górne

Twój zakres obowiązków

  • organizacja zakupu materiałów i usług niebezpośrednio produkcyjnych,

  • bieżący monitoring rynku i negocjowanie cen zakupu wraz z przygotowywaniem analiz kosztów zakupu materiałów i usług

  • rekomendacja ofert zakupu,

  • składanie zamówień i nadzór nad ich terminową realizacją,

  • prowadzenie rejestru zamówień,

  • kontrolowanie i akceptowanie faktur pod względem merytorycznym,

  • prowadzenie nadzoru i dokumentacji związanej z gospodarką odpadami,

  • zapewnienie dokumentacji technicznej surowców i materiałów,

  • nadzór i kontrola nad pojazdami spółki,

  • utrzymanie bezpiecznego stanu zapasów.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego,

  • znajomości języka angielski na poziomie minimum B2,

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • płynna obsługa systemów informatycznych (w tym arkusza kalkulacyjnego),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • otwartość na inicjatywy,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity pozapłacowe.

  • stałe godziny pracy,

bekuplast S.A. to firma o wieloletniej tradycji oraz silnej pozycji na rynku. Zajmujemy się produkcją opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy